Оплата та доставка

 ВАЖЛИВО!  Оглядайте посилки при отриманні.  Всі претензії будуть прийматися лише за наявності акта огляду.

З рахунків ПриватБанку кошти за замовлення надходять на наш рахунок протягом однієї години. З рахунків інших банків кошти надходять згідно з регламентом банку (до 3-х робочих днів). Враховуйте цю інформацію при оплаті ваших замовлень.

Поштові послуги на замовлення, які зроблені під час дії знижки, оплачує покупець.

Шановні покупці! У зв'язку акцією, що відбулась, збільшилася кількість замовлень. Збірка замовлень із-за цього може становити 4-5 днів. Ми вибачаємося за таку незручність. Дякуюємо за розуміння. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення.
 ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

  Оплата при отриманні
  Оплата на  разрахунковий рахунок ("Приватбанк")
 


 Важливо!  Замовлення до 500 грн - оплата на карту! При першому замовленні (якщо обрана післяплата) обов'язкова передплата 100 грн.
 ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ:

  Нова Пошта
  Делівері
  Укрпошта


 При необхідності, ми можемо відправити замовлення за домовленістю будь-яким зручним для Вас способом.

 Звертаємо вашу увагу на те, що посилки безкоштовно зберігаються на "Новій пошті" 4 дні.  На 5 день повертаються назад.  У разі, якщо ви не можете з якихось причин забрати вантаж вчасно, просимо сповістити нас про продовження терміну зберігання.  Ця послуга на "Новій пошті" платна.

 Зберігання посилок на Укрпошті безкоштовно протягом 5 днів, після-нараховується пеня за додаткове зберігання. Якщо Ви не забираєте товар у відділенні кур'єрської служби, то ми залишаємо за собою право компенсувати послуги перевізника за рахунок Ваших коштів.

Доставку товару (при замовленні понад 500 грн.) оплачуємо ми! Поштові послуги на замовлення, які зроблені під час дії знижки, оплачує покупець. Вартість зворотної відправки грошей (при накладеному платежі) оплачує покупець згідно тарифів транспортної компанії. Вартість послуг перевізника при замовленні до 500 гривень сплачує покупець.